Resultaten voor laptop veiling online

laptop veiling online
Onlineveilingmeester.nl.
Vind Veilingen in Computers en Software op Marktplaats.nl.
Online veiling: Asus laptop 34240. 1x asus laptop, type: l5000, voorzien van laptop-tas, oplader, 230v, afmeting circa 35x 25cm. Bva auctions is het online veilinghuis van nederland met meer dan 13, miljoen geregistreerde klanten. BVA Auctions B.V. Online veiling: Samsung TFT-monitor 34240.
Veilinginformatie Laptops, elektronica en consumentengoederen BVA Top Lots BVA Auctions online veilingen.
Wanneer er in de laatste minuut, voor het vooraf ingestelde sluitingstijdstip, niet op een kavel geboden is dan blijft deze geopend tot de sluiting van het laatst sluitende kavel in de veiling. Dit betreft een online veiling met wettelijk herroepingsrecht. Dat betekent dat je een aankoop binnen 14 dagen na ontvangst mag retourneren. Bekijk de servicepagina van je account voor meer informatie. De retourkosten zijn voor eigen rekening en je bent zelf aansprakelijk voor eventuele waardevermindering van de zaken. Het herroepingsrecht is niet van toepassing bij zakelijke aankopen zakelijk account, of waarbij duidelijk is dat de aankoop voor zakelijk gebruik is. Kavels die hygiënisch verpakt zijn, kunnen alleen ongeopend en onbeschadigd retour gezonden worden. Voor meer informatie zie Contact en vragen. Veilig en betrouwbaar. Toezichthouder veilingen in Nederland: notaris mr. Ritsema of zijn waarnemer, verbonden aan Nysingh advocaten notarissen N.V. Toezichthouder veilingen in België: Gerechtsdeurwaarder Frank Spruyt te Brussel. Populair in deze veiling. Laatste bod: 5600., Laatste bod: 5600., /followlot/addfavorite/10113327/true /followlot/removefavorite/10113327/true /lot/10113327/notification/add /lot/10113327/notification/remove. Acer Aspire laptop, 17.
Laptops desktops Gecombineerde veiling te Zwolle BVA Auctions online veilingen.
Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist. Refresh personal status. Gecombineerde veiling te Zwolle. Kantoor / Laptops desktops. Kantoor / Laptops desktops. Resultaten per pagina.: 1 23 van 23. 23 kavels in de categorie. Nummer Beschrijving Biedingen Laatste bod Sluitingstijd. Laptop HP NC6120.
HKC NT11H 116-inch, Laptop online veiling Gadgets en Elektronica HelloSpecial.
De Laptop is uitermate geschikt voor gebruik onderweg, op school en op vakantie. Door de accu duur van 6 uur is het mogelijk hem langdurig te gebruiken zonder oplader. Ondanks de accuduur van bijna een hele werkdag is hij ook nog bijzonder licht slechts 118kg. Het Full HD-scherm zorgt voor een scherpe weergave van foto's, video's, websites en teksten. De IPS-beeldtechniek zorgt ervoor dat je het scherm onder iedere hoek kunt bekijken en de kleurnauwkeurigheid een stuk beter is. Ideaal dus voor het bekijken van films en series. Bied mee op deze online veiling en maak kans op deze mooie Special!
Computers-Laptops Etc. ProVeiling.nl.
Sorteer op Kavel laag-hoog. Geen kavels gevonden. Categorieën in deze veiling. Alle kavels Kantoor Meubilair Etc. Audio-TV En Apparatuur Computers-Laptops Etc. Decoratie Diversen Impressie Kantoorartikelen Printers-Faxapparaten-Toners Etc. Servers En Onderdelen Etc. Software Stoelen Witgoed En Apparatuur. Categorieën in deze veiling.
Veiling 1 Euro online veiling laptops en computers FaillissementsDossier.nl.
Veiling 1 Euro online veiling laptops en computers. Veiling 1 Euro online veiling laptops en computers. 1 Euro veiling per kavel. Ideaal zo vlak voor Sinterklaas en kerst. Tevens ook laptops en desktops in partijen aangeboden speciaal voor opkopers / handelaren met uiteraard ook 1 Euro startbod. De laptops zijn inclusief de adaptersEen bod uitbrengen is bindend.Unieke kans om voordelig een laptop of computer desktop te bemachtigen.
Veiling.nl De leukste en voordeligste online veilingen.
Veiling van de dag. ddays dag hhours uur hhours uur mminutes min mminutes min sseconds sec. Huidige bod vvdd.high_bid_amt. Veilingen zonder reserveprijs. Veiligheid en Privacy. Hoe werkt het? Suggesties en Klachten. Volg ons op. Schrijf je in voor de veiling.nl nieuwsbrief.
Laagste Unieke Bod-veilingen Laptops PC Swoggi.
Veiling Xtra Time. in plaats van 1.54900., di 10 jul, 2130.: Anything you can do, you. in plaats van 73900., 08 jul 2018, 2010.: Hector de Cube Connected. ONTDEKKEN HECTOR He. in plaats van 5000., 08 jul 2018, 0845.: iPad Mini 4 32 Gb. Met Touch ID. in plaats van 43900., 07 jul 2018, 2307.: 2-in-1 Laptop iOTA ONE.
Laptop Biedveilingen.nl.
Ben jij op zoek naar een spotgoedkope Laptop? Dan ben je bij Biedveilingen aan het juiste adres! Alle Laptop veilingen starten vanaf 001, euro en worden gewonnen tegen superlage prijzen. Bespaar eenvoudig en snel tot wel 95% op Laptops via Biedveilingen.