Meer resultaten voor veiling muziekinstrumenten 2016

veiling muziekinstrumenten 2016
Used Products Rotterdam-Pandhuis-inkoop-verkoop-belenen-inruil.
Testen van producten. Franchise Trofee 2016. Een eigen zaak? Ons online aanbod. Behringer Denoiser SNR2000. Luidspreker standaards hoes. Bosch GBH 2-23 REA met stofafzuiging. Hitachi WR14VE 250 Nm Slagmoeraanzetter. Audible Disease Convulsion CN-2 3600. AKG k935 Nieuw. Tamron SP AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di VC USD. Canon WD-H43 Groothoek-converter. Lenovo IdeaPad G40-80. CoolMaster Game PC Intel Core i5. Bose QuietComfort 25. D'Addario' XL Nickel Round Wound string set electric, blues/ jazz rock., Used products Rotterdam. Jonker Fransstraat 115a. KvK nr: 53166388. BTW nr: NL850776193B01. maandag 13.00 17.30. dinsdag 10.00 17.30. woensdag 10.00 17.30. donderdag 10.00 17.30. vrijdag 10.00 17.30. zaterdag 1000: 1700.: De inkoopbalie sluit een half uur eerder. DC Welkom op DE plek voor al uw tweedehands producten. Wij betalen direct co ntant geld. voor je nieuwe of gebruikte producten! Dinsdag 25 december: Gesloten. Woensdag 26 december: Gesloten. Maandag 31 december: 1200: t/m 1630: uur. Dinsdag 1 januari 2019: Gesloten. Bij Used Products Rotterdam hebben we dagelijks wisselende voorraad! Wij hebben een groot en gevarieerd assortiment met Smartphones, Tablets, Laptops, Playstation, Xbox en accessoires en games, Gereedschap, DJ-Gear Muziekinstrumenten en nog veel meer.
Nieuwe vintagewinkel en rariteitenkabinet aan het water Leven in Leuven.
Het Narrenschip Vaart is een nieuwe winkel aan de Vaart vol met vintage en vondsten. Meubeltjes, decoratie, gebruiksartikelen, muziekinstrumenten, speeltjes en hebbedingen voor alle leeftijden. De winkel opent officieel de deuren met een vintageveiling en welkomstdrink op vrijdag 6 november vanaf 19u. Je kan in het Narrenschip Vaart gemoedelijk te snuisteren tussen de verschillende stijlen en periodes van de vorige eeuw: van art deco over fifties en space age tot post-industrieel. Je kuiert tussen een zotte mengeling van spullen in de huiselijke sfeer van de tot winkel omgebouwde loft. Misschien krijg je een kom soep voorgeschoteld of is er net thee of koffie gezet. Beetje anders dan anders, zowel qua aanbod als aanpak. Twee keer per maand kan je er op vrijdagavond vanaf 19u terecht voor een evenement: een veiling, een concertje of een expositie.
Veiling van diverse muziekinstrumenten o.a. elektrische/akoestische gitaren accordeons te Schaijk ProVeiling.nl.
Lijst Foto's' Veiling info. Namens opdrachtgever veilt ProVeiling diverse muziekinstrumenten te Schaijk. Het betreft hier elektrische en akoestische gitaren o.a. van de merken Fender, Gibson, Yamaha Clifton; accordeons o.a. Casterfisa Recamati Pionaclavier 80 basson met rugzak, Italia accordeon klein model 32 bassen met koffer Stella. Attentie: Betaling via I-deal betaling, bankoverschrijving of contant/Pin bij afhalen. Klik op de datum om hem aan uw agenda toe te voegen. vrijdag 25 november 2016 vanaf 1500.:
Muziekinstrumenten, divers Defensiegoederen Domeinen Roerende Zaken Amersfoort BVA Auctions online veilingen.
Muziekinstrumenten / Muziekinstrumenten, divers. Muziekinstrumenten / Muziekinstrumenten, divers. 5 kavels in de categorie. Nummer Beschrijving Biedingen Laatste bod Sluitingstijd. Laatste bod: 3000., /followlot/addfavorite/7579962/true /followlot/removefavorite/7579962/true /lot/7579962/notification/add /lot/7579962/notification/remove. Klokkenspel 1x Klokkenspel in koffer, incompleet, aantal klankplaten ontbreken. Laatste bod: 3000., /followlot/addfavorite/7579963/true /followlot/removefavorite/7579963/true /lot/7579963/notification/add /lot/7579963/notification/remove. Klokkenspel 1x Klokkenspel in koffer, incompleet, aantal klankplaten ontbreken. Laatste bod: 2600., /followlot/addfavorite/7579964/true /followlot/removefavorite/7579964/true /lot/7579964/notification/add /lot/7579964/notification/remove. Lessenaar 1x Lessenaar, voorzien van: houten blad. Laatste bod: 2000., /followlot/addfavorite/7579967/true /followlot/removefavorite/7579967/true /lot/7579967/notification/add /lot/7579967/notification/remove. Snaredrum 1x VDG Snaredrum, 37x32cm. Laatste bod: 24000., /followlot/addfavorite/7579968/true /followlot/removefavorite/7579968/true /lot/7579968/notification/add /lot/7579968/notification/remove. Diversen 2x 4-snarige Basgitaren, merken: Hagstrom Jarock, Inclusief: Laney versterker, model: CR-12. Ook in combinatie met andere kavels. Er wordt veel geboden. U bent de hoogste bieder. Kavel in de laatste 24 uur toegevoegd. Populair in deze veiling.
Algemeen muzieknieuws Stichting Kamermuziek Deventer.
Museum Geelvinck in Amsterdam herbergt de Sweelinck Collectie, Nederlands grootste verzameling bespeelbare historische pianos. Het museum vermeldt op zijn website dat men verwacht in de tweede helft van 2016 een begin te kunnen maken met de opbouw van het Geelvinck Muziek Museum in Zutphen.
Online veiling failliete muziekwinkel Vergaelen Made in Mechelen.
Online veiling failliete muziekwinkel Vergaelen. Leen De Moor 2 augustus 2016. Online veilinghuis Jorisco uit Hamme veilt vanaf dinsdag 2 augustus tot en met dinsdag 9 augustus goederen uit het faillissement van de befaamde Mechelse Muziekhandel David Vergaelen Co, die eind vorig jaar failliet werd verklaard. Niet alleen de inrichting van de winkel wordt geveild maar ook heel wat muziekinstrumenten, waaronder 19 violen en 3 cellos, en partituren.
Muziek apparatuur.
Deze veiling wordt uitgevoerd onder toezicht van Meester Alain Bordet, Gerechtdeurwaarder in 4031 Angleur-Luik en/of Master Marcel MIGNON, Gerechtsdeurwaarder in 6870 Saint-Hubert. Vertel een collega. 1 tot 10 van 11 kavels. Sorteren op Eerste. 629-001 2 Luidsprekers Celestion Vintage 30. 629-002 Hoezen voor muziekinstrumenten. 629-003 Hoezen voor muziekinstrumenten.
Welkom Used Products Rotterdam Zuid.
Alphen aan den Rijn. Uitloggen Mijn account. Used Products Rotterdam Zuid. Alle beschikbare vestigingen. Alphen aan den Rijn. 0 Artikelen 000., Ga naar afrekenen. Direct contant geld. Vestiging geselecteerd Aanbod van vestiging Rotterdam Zuid. Testen van producten. Franchise Trofee 2016.
Antiek kopen verkopen Antiekexperten.com.
Antiek kopen verkopen. Antiek kopen op veilingen. Uw eerste bezoek aan een veiling. Het bieden tijdens de veiling. Praktische tips bij het veilen. Antiek verkopen op veilingen. Uw antieke stukken aanbieden. Uw antieke stukken inbrengen. Topics die de prijs bepalen.
Veilinginformatie Muziekinstrumenten en toebehoren te Vught BVA Auctions online veilingen.
Refresh personal status. Muziekinstrumenten en toebehoren te Vught. Muziekinstrumenten en toebehoren te Vught. Openbare online veiling i.o.v. belanghebbende van o.a: Blaasinstrumenten, gitaren, gitaarversterkers, drumstellen, percussie, piano, keyboard, strijkinstrumenten, pro audio, effectapparatuur, computermuziek, etc. Stel een vraag. Start veiling donderdag 08 september 2016 om 1700: uur.
Veiling Liquidatie div. goederen februari 2016/stekene 9932 FaillissementsDossier.be.
Actuele informatie over faillissementen en opschortingen. Veiling Liquidatie div. goederen februari 2016/stekene 9932. Veiling Liquidatie div. goederen februari 2016/stekene 9932. Veiling van tent, muziekinstrumenten, speelgoed, dieren produkten, stoelen, lastoestel/las toebehoren, diversen, diversen, router/netwerk, deuren, textielmachines, diversen. Sint-Gillis-Waas inrit naast Sanilux keukens Oost-Vlaanderen.